REIKI – kas tai?

Reiki – šviesa- begalinis vibracijų dažnis. Niekam negali pakenkti, nes teka iš aukščiausio taško – Dievo karalystės. Ten kur yra šviesa ( aukštesnė vibracija ) negali būti tamsa (vibracijos pakyla). Neišsenkantis subtilios, gydančios, raminančios ir harmonizuojančios šviesos energijos šaltinis. Ji pritraukia sėkmę į gyvenimą, sudarnina santykius su aplinka, gydo dvasinę, psichinę ir fizinę sveikatą. Ji gerina gyvenimo kokybę.

Reiki energija visada teka tik į priežastį (priežastinis lygmuo ). Reikistas praktikas tampa šviesos priimtuvu ir akumuliatoriumi. Saugiai perduoda tam kam reikia. Prisiminkime, kad esame kilę iš dvasinio prado. Todėl reikia pakelti dvasiškumą, po to pagydyti savo kūną, o po to gelbėjame kitus. Todėl ir keičiame pasaulį į gerąją pusę.

Reiki kaip vanduo,: kuo daugiau semsime, tuo daugiau šviežesnė pritekės“.

Reiki turi savo intelektą, mentalą, morfinį lauką, agregorą. Ji negali niekada niekam pakenkti, nes eina iš aukščiausio taško – dievo karalystės. Reiki visada prisitaiko prie klijanto dažnio ir poreikio. Kai žmogus prisipildo Reiki, keičiasi jo aplinka, todėl keičiasi ir jo pasaulis – žmonės kurie supa reikistą. Dvasinis tobulėjimas- valosi kompleksai, nuoskaudos, šviesėja ateitis. Energija be dvasinio mokymo, kaip upė be krantų. Reiki energija – tai vandens tekėjimas. Meilė, šviesa – upė, tvarka, disciplina – krantai. Tai etika, filosofija, principai. Tai gydymo ir tobulėjimo metodas.

Vakarietiškas Reiki – tai kontaktinis Reiki. Vakarietiškame Reiki – kuo daugiau liesti kūna, tuo geriau, nes mūsų visuomenėje trūksta prisilietimo, todėl populiarūs SPA centrai. Žmonės eina dėl malonumo. Rytietiškame atvirkščiai.Reiki seanso metu atsipalaiduoja visi subtilieji kūnai, todėl lyg miegame, lyg jaučiame viską aplink.

Reikistas įgauna sugebėjimą sukoncentruoti ir perleisti per save šviesą.

Meistras iš savo ąsočio į reikisto puodelį įpila tiek, kiek mokinys gali priimti. Per iniciaciją susistyguoja šviesos priėmimas ir susiharmonizuoja vidinės vibracijos. Tai vidinis pralaidumas.

Reiki – prigimtinė kiekvieno žmogaus teisė į kosminę energiją.

Gyventi reikia čia ir dabar. Vakar upė nutekėjo, rytojus tik tekės. Būdami čia ir dabar – gyvename, tekame, mylime.

Atgal