pinigai

Sunku mylėti pinigus ir nenorėti jų turėti, todėl praktiškai neįmanoma išvengti priklausomybės ryšių. Galima tik stengtis kuo labiau juos sumažinti. Džiaukitės, jei gavote pinigų. Tačiau jokiu būdu nesikrimskite, jei pinigų mažai ar juos praradote, kitaip jų bus mažiau ir mažiau. Jei žmogus mažai uždirba, daro būdingą klaidą- nuolat būna nepatenkintas, kad amžinai trūksta pinigų. Tokių vibracijų parametrai atitinka neturtingo gyvenimo linijų parametrus.

Ypač pavojinga jausti nerimą, kad pinigų vis mažiau. Baimė yra labiausiai energija prisotinta emocija, todėl bijodami prarasti pinigų ar neuždirbti patys efektyviai perkeliate save į tas linijas, kur pinigų iš tiesų vis mažiau ir mažiau. Jei patekote į šiuos pelėkautus, išsikapanoti bus gan sunku, bet įmanoma. Reikia panaikinti perteklinio potencialo priežastį, kurią patys sukūrėte. Ta priežastis – priklausomybė nuo pinigų arba ypatingas noras jų turėti.

Pirmiausia susitaikyti ir pasitenkinti tuo, ką turite. Atminkit, kad visada gali būti ir blogiau. Nereikia atsisakyti noro turėti pinigų. Reikia tik ramiai žiūrėti į tai, kad jie kol kas neplaukia pas jus. Įsijauskite į būseną žaidėjo, kuris bet kurią akimirką gali tapti turtingas arba viską prarasti.

Pinigai yra mūsų neteisingo gyvenimo atsiskaitymo su pasekmemis forma. Tik materiali veikla pavertė pinigus visuotiniu fetišu. Pinigai materialiajame pasaulyje gali užtikrinti egzistavimą. Juk beveik viskas parduodama ir perkama. Pinigai visose gyvenimo srytise – rinkis bet kurią. Čia ir glūdi pavojus. Užkibus ant blizgančio jauko, labai paprasta pasukti į tas gyvenimo linijas, kurios labai tolimos nuo jūsų laimės.

Besigainiodami materialumo ir prisirišdami prie jo, susikūrėme mitą, kad tikslui pasiekti reikia lėšų. Todėl kiekvieno žmogaus tikslas pakeičiamas dirbtiniu pakaitalu – pinigais. Jų galima gauti įvaiai, todėl galvojama ne apie tikslą, o apie pinigus ir taip patenkama į neigiamą priklausomybę. Žmogus nebesupranta, ko gi jam reikia, ir įsivelią į nevaisingas lenktynes paskui pinigus.

Neigiamų gyvenimo linijų užvaldytas, žmogus tampa priklausomas ir sutrinka. Dirbdamas svetimai energijai, jis negali tapti turtingas, nes tarnauja svetimam tikslui. Daugelis yra tokioje padėtyje. Štai iš kur atsirado mitas, kad turtas – mažumos privilegija. Iš tiesų turtingas gali būti bet kuris žmogus, jei siekia savo tikslo.

Pinigai – ne tikslas ir net ne priemonė jį pasiekti, o tik šalutinis atributas. Tikslas yra tai, ko žmogus iš gyvenimo nori. Štai tikslų pavyzdžiai: gyventi savo name ir auginti rožes, keliauti po pasaulį, aplankyti tolimas šalis, gaudyti upėtakius Aliaskoje, slidinėti alpėse, auginti savo fermoje žirgus, mėgautis gyvenimu savo saloje vandenyne, būti estrados žvaigžde, tapyti paveikslus.

Žinoma, kai kuriuos tikslus galima pasiekti tik turint maišą pinigų. Daugelis žmonių taip ir elgiasi – siekia gauti tą maišą. Jie galvoja apie pinigus nestumdami patį tikslą į tolesnį planą. Pagal principą jie stengiasi pereiti į tas gyvenimo linijas, kuriose jų laukia maišas pinigų. Bet dirbant blogai suderintai programai, pinigų maišą gauti labai sunku arba visiškai neįmanoma. Iš tikrųjų pinigų yra, o tikslas nepasiektas. Kitaip ir negali būti, juk vietoj tikslo jūsų minčių skleidžiami virpesiai nukreipti į dirbtinį pakaitalą.

Jei manote, kad jūsų tikslas gali būti pasiektas tik tada, jei būsite turtingas, pasiųskite šią sąlygą po velnių. Tarkim, jūs norite keliauti po pasaulį. Matyt, tam reikia daug pinigų. Siekdami tikslo, galvokite apie tikslą, o ne apie turtus. Pinigai ateis patys, nes jie yra šį tikslą lydintis atributas. Štai kaip tai paprasta. Skamba neįtikėtinai, ar ne? Tačiau iš tiesų taip yra, ir jūs greitai tuo įsitikinsite. Neigiamos programų energijos, viską apvertė aukštyn kojomis. Tačiau ne tikslas pasiekiamas pinigais, o pinigai atsiranda pakeliui į tikslą.

Jau žinote, kokį didžiulį poveikį daro aplinka. Jos poveikis sukūrė daugybę paklydimų ir mitų. Štai ir dabar, skaitydami šias eilutes, galite paprieštarauti: ir taip aišku, kad pirmiausia žmogus tampa stambiu verslininku, bankininku, kino žvaigžde ir tik po to milijonieriumi. Teisybė, bet milijonieriais tapo tik tie, kurie galvojo ne apie turtus, o apie savo tikslą. Daugelis žmonių elgiasi atvirkščiai: arba tarnauja svetimam tikslui, arba pakeičia tikslą dirbtiniu pakaitalu, ar visiškai atsisako jo todėl, kad netapo turtingi.

Iš tikrųjų apribojimų turtui nėra. Galite norėti visko, ko užsimanote. Jei tai tikrai jūsų tikslas, jį gausite, jei tikslas primestas aplinkos, nieko nepasieksite. Dar kartą kartoju, pinigai – tai tik pagalbinis atributas pakeliui į tikslą. Nesirūpinkite dėl jų, jie patys pas jus ateis. Svarbiausia – sumažinti kapitalo reikšmingumą iki minimumo, kad nesusidarytų perteklinis potencialias. Negalvokite apie pinigus, galvokite tik apie tai, ką norite gauti.

Kita vertus, su pinigais reikia elgtis dėmesingai ir saugoti juos. Jei ant žemės pamatėte smulkią monetą ir tingite ją paimti, vadinasi, jų visiškai nevertinate. Pinigų švytuoklė vargu ar bus palanki jums, jei taip atsainiai elgsitės su jos atributais.

Nesirūpinkit, kai leidžiate pinigus. Jie atlieka savo paskirtį. Jei nusprendėte juos išleisti, negailėkite. Norėdami sutaupyti stambią sumą kuo mažiau išleisdami pinigų sukuriate perteklinį potencialą – vienoje vietoje kaupiasi ir niekur neišeina. Tokiu atveju galima viską prarasti. Pinigus reikia leisti protingai, kad vyktų judėjimas. Ten, kur nėra judėjimo, atsiranda potencialas. Turtingi žmonės ne veltui užsiima labdara. Taip jie mažina perteklinį sukaupto turto potencialą.

Paaukokite labdarai nors kelis centus, ir jums bus atlyginta.

Atgal