naujoji energija

„Kažkada mintis apie tai, kad Žmogiškoji Esybė susilies su Dvasia (Dievu) ir niekas neprieštaraus, buvo neįmanoma. Praeityje tai reikėjo daryti už uždarų durų vien dėl persekiojimo tų, kurie tuo netikėjo. Tokie žmonės ir dabar yra toli nuo Dievo meilės. Jie nesupranta, kad Dievas, kurį jie garbina, yra didis ir didingesnis, nei apie jį jiems buvo pasakota. 

Kas mes? Ar pamenate save kaip didį angelą? Apie tai paprastai galima papasakoti. Mes buvome viso ko esančio kosminio proto dalimi. Pradėkime prisiminti ir atkurti gijas ir mes būtinai prisiminsime, kas mes esame. Ir tuomet mes pasieksime meistriškumą. Mūsų DNR yra sluoksnis, kuris padės mums prisiminti. Ar tai mes žinojome? Ši šventa dalis mus aktyvuoja, kai mes sakome: „Šventoji Dvasia, leisk man žinoti tai, ką aš turiu žinoti, aš pasiruošęs (-usi) prisiminti“. DNR aktyvuosis. 

Štai čia slypi mūsų laisvo pasirinkimo šventos sistemos gilumas. Mes galime vienoje vietoje prasėdėti visą gyvenimą, sakydami: „Aš labai patenkintas savo gyvenimu, aš patenkintas visų tikėjimų sistema, nepanašia į svetimas, bet tinkančią man“. Ir nežiūrint į tai, už mūsų nugarų stovės mus mylintys angelai. Neturi reikšmės, kiek mes savo mintyse nuklydome nuo tiesos. Jei mes padarėme tai pagal savo jėgas – pripažinome kūrėjo egzistavimą – mus labai mylintys angelai jau šalia mūsų. Bet yra dar daug ko, belieka tik panorėti. Štai toks visko kupinas gyvenimas. Taigi, grįžkime atgal prie mūsų senovės žinių apie tai, kaip iš tikrųjų yra. 

Gajos didžioji vystymosi sistema susideda iš kelių energinių stadijų, kurių kiekvienos trukmė tūkstančiai metų. 2012 m. viena iš jų pasibaigs ir prasidės kita. Senovės žmonės savo mėnulio ir saulės observatorijose žinojo apie tai, nors kai kur ir klydo. Greitai tai bus ištaisyta. Jei panagrinėtume Majų energinius ciklus, tai aptiktume informaciją apie Gajos pulsavimą. Tai pasiruošimo periodai pereinant į naujas vibracijas, kurių metu turi būti realizuotas visas Žemėje sukauptas potencialas. Taigi, 2012 m. užsibaigs labai ilgas periodas, kuris truko ne vieną tūkstantmetį. Tai bus perėjimas į būseną, kurią Majai, Actekai ir Toltekai vadino „naująja saule“. Žmonijai tai bus pažadų ir vilčių metas, o Gaja pradės vibruoti visai kitaip. 

Pamąstykime apie tai, ką mums davė Harmoningas Susitarimas. Mes buvome kelyje į Armagedoną, kurio nebus, nes atsirado ši ypatinga energija. Žmonijos pabaiga buvo arti, bet savo laisvu pasirinkimu mes išvengėme to. Mes viską pakeitėme. Mes taip mylime savo planetą, kad nutarėme judėti į 2012 m. perėjimą ir gyventi atsinaujinusioje Gajoje. 

Natūralu, kad kyla ezoterinis klausimas: „Jei būtų įvykęs Armagedonas ir žmonija būtų išnykusi, tai kas būtų įvykę 2012 m.? Ar čia be žmonijos būtų buvusios aukštos vibracijos?“. Atsakymas paprastas – Gaja gyvena pagal savo laikrodį. Šis energinis procesas vis tiek būt buvęs. Jis susijęs su mus supančiomis žvaigždėmis ir planetomis bei mūsų saule. Šis procesas nepriklauso nuo žmonijos laisvo pasirinkimo, bet bus susijęs su ja, jei Žmonija liks čia. Eksperimentas tęsis, jei tai pareikalaus netgi naujo žmogaus gimimo. Taigi, mes būsime dalimi perėjimo, kuris palaipsniui įvyks 2012 m. 

Kai kas sako, kad 2012 m. perėjimas perkeltas į 2007 m. Ne, neperkeltas, nes laikrodinis mechanizmas yra laikrodinis mechanizmas. Jis yra saulės sistemos egzistavimo dalis ir atitinka ilgalaikį kosminį ciklą. Be to, toks pasakymas skirtas tam tikrai žmonijos daliai – tai, kuri bus pasiruošusi priimti 2012 m. energiją jau šiais metais. 

Mus su Gaja tiesiogiai jungiančio Krištolinio Tinklo vibracijos bus aukštesnės, nes jį veikia tie, kurie yra šioje prašviesėjimo planetoje. Dabar gyvenantys savo vidumi žino apie visus įvykius. Žino visi, bet tik dalis imsis veiksmų. Pusės procento žmonių užteks sąveikai su Krištoliniu Tinklu. 

Kai kas iš mūsų su gailesčiu žiūrime į save veidrodyje ir galvoje sukasi mintis „Kodėl aš? Kodėl aš taip atrodau? Kodėl taip? Kodėl man tiek metų? Kad taip anksčiau, tai iš manęs būtų kur kas daugiau naudos. Jaunystėje aš galėjau padaryti kur kas daugiau, ir atrodyčiau kur kas geriau“. 

Sustokime ir susimąstykime. 10000 angelų myli mus tokius, kokie esame. Tam, kaip ir visam kitam, yra priežastis. Mes galime dirbti taip, kaip mes galime savo amžiuje ir atrodyti taip, kaip atrodome. Mes reikalingi šiai planetai kaip tik tokie, nes būtent tokie mes galime pasiųsti šviesą ten, kur jos labiausiai reikia. Nespręskime už Dievą, kur mes galime būti naudingesni „šviesos skyriuje“. Prisiminkime, kas buvo prieš 20 metų. Ar mes pasilikome tokie patys? Ar per praeitą laiką mes ko nors išmokome? Kai kas net pasijuoks iš savęs. Nereikia. Mes tapome išmintingesniais ir geriau pasiruošėme šventos šviesos skleidimui. 

Nukreipkime ją į visų užmirštą kontinentą – Afriką. Ten mes reikalingi labiausiai. Nukreipkime šviesą į Palestiną! Mes galime tai padaryti, nes mes – Švyturiai. Gali prireikti ne tik šviesos, bet ir to, kaip mes atrodome. Viskas turi savo priežastį. Prieš gimimą mums buvo pasakyta, kad gali taip atsitikti: „Žvilgterėk į savo gyvenimo liniją, į savo polinkius tam ar kitam. Pažiūrėk, kuo tu gali tapti. Tai puiku!“. O mes sėdime ir sakome: „Kas yra? Tai visai ne puiku“. 

Šiuos laikus padalinkime į smulkesnius periodus po 25 metus. Mes juos vadiname kartomis. Jų pagrindą nesudaro skaičius 12, kuris yra senuose kalendoriuose. Kartose yra dieviškumas. Žvilgterėkime. Tarp 1987 m. ir 2012 m. tarpas – 25 m. 2012 m. + dar 1 karta ir gausime metus su skaičiumi 11. Visa tai turi savo priežastį ir sudaro šventą sistemą. 

Pakalbėkime apie dabartinį periodą – Armagedono periodą. Iki 1987 m. pagijimų buvo nedaug. Žinoma, ir tuomet žemėje buvo ir meistrų, ir žiniuonių. Palyginus su dabartinio laiko galimybėmis, tas periodas atrodo kaip viduramžiai (turima omenyje 60-tieji, 70-tieji, 80-tieji metai). Viskas pasikeitė, kai 1987 m. (suma – 25 ar 7 numerologijoje) atsirado 11:11 energija. Viskas pasikeitė po Harmoningo Susitarimo. Tai pasekmė to, kad žmonija nutarė ženkliai pažengti ir pagreitinti žinių įsisavinimą. Tuo mes dabar ir užsiimame, nors kai kurie taikė tiesiai į nirvaną, o pakliuvome į mokyklą! 

Rimtesnis energijos pritaikymas – tik mokslų pradžia. Laikotarpis, kuriame gyvename (1987 – 2012 m,) yra tik pirmoji pakopa to, kas bus „po 2012 m.“. Dabar mes turime nusverti į savo pusę. Tai įvyks tuomet, kai Žemėje įsivyraus taika. Taigi, mūsų laukia kova, bet nebijokime jos. Tam mes ir gimėme. 

Švyturiai bus reikalingi, kai ši kova prasidės. Švyturiais bus tie, kurie pasakys: „Štai, laikas šviesti“, „Aš laukiau audros. Štai ji, pradedame veikti“. Švyturiai ne tie, kurie bėgs slėptis į spintą ir lauks, kol baigsis kova. Gal būt, kad tai bus ne tokia kova, kokios tikimės – su kardais ir kraujo praliejimu. Tai gali būti visai kitokia kova. Tai gali būti metaforinė kova. Ji turi pavadinimą – Kardų Tiltas. 

Nuo 1989 m. mums buvo teikiama informacija apie šią kovą. Štai atėjo laikas! Mes čia, mes to dalis. Mes turime 25 metus (nuo 1987 m.) pradėti mūsų pasaulio generaciją. Planetos energija vis didinama. Taigi, didinama mūsų jėga ir galimybės. 

Ši energija pakeitė net pagijimo mechanizmą. Praeityje tie, kurie norėjo pasveikti, ateidavo pas gydytoją ir sakydavo: „Aš sergu. Pašalinkite ligą“. Ir gydytojas darė viską, kad liga paliktų žmogų. Šiandien gydytojas gi pasakytų: „Žinote, būtina „subalansuoti“ visą kūną, nes jūsų vidinis meistriškumas pats turi susidoroti su liga“. Ir išgirstų: „Ne, ačiū. Paprasčiausiai, pašalinkite ligą“. Toks požiūris jau neveiksnus. Tie, kurie nori išgydyti tik ligą, žus. Atėjo laikas prisiimti atsakomybę ir išgyvens tie, kurie išvystė vidinį meistriškumą. Tokia naujoji pasveikimo paradigma ir naujas būdas išgyventi šioje planetoje. 

Reikalai pajudėjo. Neverta tikėtis, kad pakeitus gumą senoje lūženoje, gausime lenktyninį automobilį. Tai visą kūną apimantis procesas, o ne paprastas naujas darbo su sena Žmonija būdas. Tai susiję su Žemės aukšto dažnio vibracijomis ir visos sistemos lėtai aktyvizuosis. Šių procesų poveikio rezultatas bus netikėtas. Gydymas bus kitoks. Ar kas pastebėjote, kad gydymas mūsų ligoninėse mūsų sveikatai kelia patį didžiausią pavojų? Ką tai reiškia? Gal yra kai ko labiau patikimesnio? Ką pasakytume apie mūsų vidinį gydytoją? 

Kai kas sako: „Man reikia daug energijos. Aš noriu nueiti pas žiniuonį (gydytoją) ir gauti daug energijos“. Na, o šiuolaikinis žiniuonis (gydytojas) tokiems žmonėms patartų save subalansuoti ir jie gaus taip trokštamos energijos. Jam atsakys: „Jums reikalinga tik energija. Ją rasite savyje“. Pastebėjote skirtumą? Sena schema „prašau padėkite man“ keičiama nauja „prašau, padėkite man, kad galėčiau padėti sau“. Pačiu ženkliausiu šios planetos metafizikų mąstymo pokyčiu bus perėjimas nuo „aš vargšelis“ prie „išmokykite mane“. Taigi, brangus Žmogau, galingos balansavimo sistemos tapo prieinamos visiems. Tai įvyko po Harmoningo Sutikimo. Ko gero, tai ne tik sutapimas. 

Kas nors, norėdamas išgydyti savo protą, pasakys gydytojui: „Mane kankina baimė. Aš buvau pas psichologą, bet mane vis tiek kankina baimė. Jei tik aš galėčiau nuo jo išsivaduoti ir tapti laimingu“. O gydytojas sako: „Gerai, pradėkime nuo savęs pažinimo ir išgydymo“. Ir išgirs: „Ne, ačiū, užsiimkime tik baime. Daugiau viskas gerai“. Žinoma, kad ne viskas gerai. Kitaip žmogus nejaustų baimės. Ta pati istorija ir su pykčiu: „Atsiprašau, gydytojau, ar galite ką nors padaryti su mano pykčiu? Išrašyti kokias nors tabletes? Tik pyktis ir nieko daugiau. Man palengvės“. Toks skirstymas jau nebeveikia. 

Puiku, nes dabar procesas vyksta visame kūne. Kas nors ateis ir pasakys: „Aš taip pavargau nuo dualumo. Viskas taip painu. Žemėje tiek daug tamsos. Aš labai pergyvenu, kai žiūriu naujienas. Jei aš galėčiau nors kiek pradžiuginti savo gyvenimą. Ar galite suteikti man nors kiek laimės? Ar turite tokią tabletę, daktare?“. Atsakymas – ne. Daugiau taip nebus. Ištroškusi siela nebepasitenkins vien tik žiniomis. Bet daug kas pasakys: „Aš noriu būti dar pamaldesnis. Aš noriu daugiau suprasti. Ar galiu aš daugiau ką nors sužinoti? Tuomet viskas bus gerai“. Ne, ir to daugiau nebus. Tie, kurie pasitenkins žiniomis, negalės pilnavertiškai judėti pirmyn. Jie tik dalinai suvoks viską ir liks išsibalansavę. 

Ar suvokiame, kas galėtų įvykti, jei ką nors galėtume išgydyti nuo baimės? Mes sukurtume Žmogų, kuris nieko nebijo – šalia mūsų gyvenantį monstrą su labai gera nuomone apie save. Tikras bebaimis žmogus nejaučia baimės tik DNR intuityvinės informacijos dėka, o ne perskaičius knygą. Taigi, energija planetoje pasikeitė…“ O Jūs ar pasikeitėte?

Atgal