labas

Labas, broliai ir sesės. Su jumis sveikinasi šio puslapio leidėjai.

Paskutiniu metu žmonės vis labiau domisi ezoterine ir dvasine literatūra.

Taip pat daugiau užsiima dvasine praktika. Atsirado daugiau literatūros ir tokio pobūdžio interneto puslapių. Bet kiekvienas tai atskleidžia skirtingai ir kiekvienas galbūt yra teisus.

Ilgai brendo mintis sukurti interneto puslapį žmonėms, kurie domisi dvasine praktika, ezoterika, dvasios tobulėjimo metodais. Norisi, kad jie galėtų pabendrauti su bendraminčiais ir pasikeistų nuomonėmis, padėtų žmonėms jiems sunkiu gyvenimo momentu… Ar tai įvyks, priklausys ir nuo Jūsų visų, kurie čia apsilankys. Atsiradus kūrybinei grupei, ši idėja tapo realybe. Ačiū visiems, kurie prisidėjo žodžiais ir darbais:

Dianai, Angelei, Vyčiui, Laimai, Simonui, Valentinui, Zitai, Leilai, Jūretai.Lilijai,Algimantui

Būsime dėkingi visiems, kurie ir toliau palaikys mūsų gerus norus ir ketinimus.

Šiuo metu yra nemažai šaltinių, skleidžiančių ir gvildenančių ezoterines temas, bet jų niekada nebus per daug, ir žmonės patys atsirinks sau įdomesnius ir artimesnius.Visam tam turime laisvą valią, o ypač dvasiniame kelyje ir kelyje į tikejimą. Sako: „Dievas vienas, o kelių į jį daug, bet visi jie teisingi“. Kiekvienas žmogus turi nuspręsti ir eiti savo keliu. Vienų kelias sunkus, kitų lengvas. Kiekvienas patys esame savo laimės kalviai. Kokios mūsų mintys, toks ir mūsų gyvenimas. Visa širdimi norėtume, kad kiekvienas rastų savo laimę ir gyventų laimingai čia, žemėje-svečiuose, kol plaks biologinė širdis. Dvasinis gyvenimas ir tobulėjimas yra amžinas, o kūnas tik mašina, padedanti judėti šia žeme. Dvasia neturi nei laiko, nei erdvės sąvokos. Viskas vyksta čia ir dabar.

Apsilankymas žemėje, tai tik sekundinė kelionė dvasinio tobulėjimo kelyje. Žemėje gyvenimas vyksta trečiame išmatavime, o pagrindinis gyvenimas yra tarp gyvenimų žemėje – anapus – ketvirtame išmatavime. Jame mes būname broliais ir sesėmis Dievo begaliniame vandenyne.

Šiuo metu žemėje vyksta labai dideli pokyčiai. Kyla visos žmonijos dvasinis išprusimas. Valosi žemė ir visata. Viskas ruošiama naujai erai. Ji jau čia pat. Kai kurie tai pajus savo fiziniu kūnu. Dvasiniame lygmenyje šį darbą atlieka visi. Šiuo metu žmonėms tai sunkus laikotarpis. Padėkime šalia esančiam žmogui, o jis padės savo vaikams ir artimiesiems.Taip žemėje vyks dvasinė partnerystė. Pirmoje eilėje būdami dvasinėmis būtybėmis, o po to biologinėmis, mes visada dalyvaujame žemės evoliucijoje, geriname jos sąlygas. Viskas priklauso tik nuo mūsų. Viskas , kas čia vyksta, yra šventa, teisinga ir dieviška.

Rašykite mums ir mes padarysime viską, ką galėsime, kad visiems mus supantiems žmonėms būtų nors truputį lengviau gyventi šiame žemiškame etape.

Mylėkime vieni kitus-mes esame viena šeima.

Atgal