genealoginis Reiki medis

aš ir mano kelias

Jau daug metų domiuosi dvasinėmis praktikomis ir visa ezoterine informacija.

Visada traukė noras pažinti mus supanti pasaulį, žmogų, visatą, Žemę, reinkarnaciją, religiją ir Dievą. To pasekoje sudalyvauta daugelyje seminarų, domėtasi praktikomis, bendrauta su Mokytojais. Visi žmonės, kuriuos sutikau gyvenime, mane mokė būti vis geresniu žmogumi ir leido suvokti daug sudėtingų bendravimo procesų, vykstančių tarp dviejų energijos grupių: IN ir JAN. Prireikė daug metų , kad suvokčiau, jog visas energijas ir egzistenciją visatoje gaubia dar didesnė jėga- protinga visatos gyvybinė energija. Tai galime pavadinti Dieviška energija.

Daug dvasinių praktikų šią energiją vadina: prana, ki-energija, ciguno energija, Reiki energija. Besidomint visomis šiomis energijų rūšymis, susidomėjau Reiki energijos galimybėmis. Ši dvasinė praktika turi platų pritaikymo spektrą. Reiki energija leidžia tobulėti dvasiškai ir padėti pasveikti kitiems žmonėms. Padeda išlikti harmoningam ir stabiliam bet kokioje gyvenymo situacijoje. Tai protinga gyvybinė energija siųsta mums padėti gyventi geriau. Kai mokinys pasiruošęs- mokytojas ateina. 2001 metais ORAKULUM vadovas Reiki Meistras Andrzej Kuczynski inicijavo mane į pirmą Reiki pakopą. Po metu jau turėjau antrą. Reikėjo laiko suvokti gautas energijas ir jas įsileisti į savo gyvenimą.

Plečiant žinojimą, 2003 metais Rygoje ZHONG YUAN QIGONG prezidentas Xu Mingtang inicijavo į džun juan cigun antrą pakopą. Vėliau susipažinau su Taro erdve, hatha yoga, Tai chi sistema ir Ayurvedos paslaptimis. Visos šios praktikos tik papildė mano suvokimą apie visatos energijų poveiki žmogui ir jo aplinkai. Visada norėjosi nešti šviesą ir gėrį. Todėl atsiradus bendraminčiams, 2007 metais įkūriau asociaciją “Dvasinis centras DEOANIMA”. Dvasinės praktikos mane subrandino ir pajutau norą eiti toliau į Reiki meistrų lygį, kad visą tai galėčiau perduoti kitiems. 2010 metai gavau Reiki Meistro gydytojo inicijaciją.

2011 metais buvau inicijuotas į Karuna Reiki praktikus ir į Reiki Meistrą Mokytoją.

Ačiū Reiki Meistrei Mokytojai Daliai Braziulytei- El Amary už pasitikėjimą ir vedimą Reiki keliu.

GENEALOGINIS REIKI MEDIS

REIKI MEISTRAS PAGAL DVASINĘ LINIJĄ

Dr. Mikao Usui

.

Dr. Chujiro Hayashi

.

Hawayo Takata

.

Iris Ishikuru

.

Arthur Robertson

.

Glen A.Dunning

.

Elena Oborina

.

Dalia Braziulytė – El Amary

.

Gintaras Karmazinas

KARUNA REIKI PRAKTIKAS PAGAL

DVASINĘ LINIJĄ

Dr. Mikao Usui

.

Dr. Chujiro Hayashi

.

Hawayo Takata

.

Phyllis Furumoto

.

Pat Jack

.

Cherie Prasuhn

.

William Lee Rand

.

Dalia Braziulytė – El Amary

.

Gintaras Karmazinas

DŽIKIDEN REIKI I ir II pakopos PRAKTIKAS

PAGAL DVASINĘ LINIJĄ

Dr. Mikao Usui

.

Dr. Chujiro Hayashi

.

Mrs. Chiyoko Yamaguchi

.

Dalia Braziulytė – El Amary

.

Gintaras Karmazinas

Atgal