DNR tiesa

„Mus žino ir apie mus žino. Žino jaunus, kurie tik pradeda gyvenimą. Žino tuos, kurie žino daug daugiau, nei jauni žmonės prieš dešimt metų. Visi jauni ir nusipelniusieji turi vieną bendrą bruožą – visi jie savo DNR ląstelėse turi Dievo sąmonę. Jie priklauso begalybei, tiesiog atsitiko taip, kad jų skirtinga biologija. Kitaip tariant, jei jie susitiktų begalybėje, jie suprastų, jog visada žinojo vienas apie kitą ir nėra skirtumo tarp amžiaus ir jų interesų. Tai patvirtinimas to, kad bet kuriame lygyje amžius nevaidina jokio vaidmens. Net gyvenimo patirtis neturi reikšmės. Yra tik visus jungiantis dieviškasis pagrindas.

Mus žino. Žino, kas tokie esame. Ir ne todėl, kad mūsų meditacijos yra girdimos, kad meldžiamės Dievui, Dvasiai. Mes – dalis begalinės šeimos, šviesos, mus pažįsta, mes mylimi energijos, kuri tiksliai žino per ką mes pereiname – mūsų baimes, mūsų išbandymus, mūsų klausimus. Kitą kartą medituodami atsisėskime ant grindų ir neištarkime nei vieno žodžio. Negalvokime apie darbus, kuriuos mes stengiamės atlikti, negalvokime apie tai, ką mes norime pasiekti, nes tas partneris, kurį mes vadiname Dievu, jau žino viską.

Mūsų žemiškoji gyvenimo patirtis daug svarbesnė, nei galime įsivaizduoti. Mūsų dabartinė padėtis, mūsų išbandymai, sprendimai, kuriuos mes priimame – visa tai patys svariausi dalykai visatoje jiems… taip kaip ir mums. Mes – švyturiai priešaušrio prieblandoje. Mes tie, kurie nusprendė pasižiūrėti, ar tai, ką perskaitėm turės kokią nors prasmę.

Šiandien vėl kalbėsime apie biologiją. Mokslinę biologiją. Kalbėsime apie Žmogaus DNR, apie tą gyvybinę jėgą, kurią dar turėsime suvokti.

Čia ir dabar… dvasingumo laikas… puikus laikas… kad ir ką tai reikštų mums. Ko gero, mes turime pažvelgti į save, prisiliesti prie savo Aukštesniojo Aš, kad geriau suvoktume mums pateikiamą mokslinę informaciją, kuri bet kokiu atveju turi būti žinoma šioje planetoje.

DNR mes traktuojame kaip statinį darinį (kaip mokslo formulė ar postulatas). Kas gi įdomaus atsitiko mūsų linijiniame laiko segmente? Tai, kas įvyko įdomu ne tik mokslui, bet ir ezoteriniam mokslui, nes išvardinsime DNR sluoksnius. Pavadinimai bus Ivrito kalba.

Kai kas paklaus: „Kodėl Ivrito kalba? Kodėl ne dar senesnės kalbos – Lemuriečių ar Šumerų?“ Atsakymas paprastas – suraskite gi Šumerų ar Lemuriečių žodynus… jų nėra. Taigi, vienintelė pagrindinė kalba, geriausiai suprantama šioje planetoje ir kuri išsaugojo kūrimo galias – tai Ivrito kalba.

Taigi, pradedame identifikuoti DNR sluoksnius. Mums – tai neišsprendžiamas uždavinys. Dvylika yra dvylika. Pirmiausia vienas, po to du, trys, keturi ir visi dvylika iš eilės. Deja, tai ne taip. Sluoksniai yra vienas virš kito ir liečiasi jie ypatingu būdu. Pavyzdžiui, ketvirtas ir penktas sluoksniai egzistuoja tik kartu – dirba jie tik kartu. Kodėl? Gal tai gali būti vienas sluoksnis, jei jie negali dirbti vienas be kito? Neįmanoma papasakoti apie spalvą tam, kas niekada jos nematė. Neįmanoma suprasti daugiasluoksnias sąvokas, jei gyvename keturmatį gyvenimą.

Du DNR sluoksniai turi vienodą pavadinimą – abu jie susiję su Akaši Kronikomis, nors vienas priskiriamas personalinei informacijai, o kitas – bendrai. Jie pastoviai liečiasi vienas su kitu ir keičiasi informacija. Be to, jie liečiasi su pirmu sluoksniu – 4-mačiu biologiniu sluoksniu. Jie visada liečiasi tarpusavy, todėl yra interaktyvūs. Jų negalima padėti į dėžutę, suteikti vardus bei pasakyti kuris už ką atsakingas.

Galima papasakoti dar apie vieną sluoksnį ir mes užsimanysime jį padėti į dėžutę. Bet gi jie visi kartu! Tai panašu į sriubą. Įsivaizduokime, kad norime paragauti informacijos apie DNR. Ingredientai visi čia, bet jie neskirstomi pagal pavadinimą. Jie paprasčiausiai visi kartu, jie suteikia skonį ir net pasitenkinimą. Tas pats ir su DNR.

DNR ekspertizė

Įsivaizduokime, kaip atrodo DNR: susukta pora nukleidų, kurie išlaiko cukraus superstruktūrą, Atrodo, kad jų ten labai daug, bet iš tikrųjų jų ten tik keturios poros, kurios labai dažnai kartojasi įvairiomis kombinacijomis. DNR sudaro maždaug trys milijardai bazinių porų.

Manoma, kad šis didžiulis bazinių porų kiekis ir sudaro visą žmogaus genomą, kurio žemėlapį visai neseniai sudarė mokslininkai. Mes turime didžiuotis tuo. Bet… mes vėl apribojome save. Mes galvojame, kad žinome, kaip ji veikia, bet taip nėra. Mes ieškome tik to, ko tikimės rasti, nes manome, kad žinome, kaip tai veikia.

Trys milijardai bazinių porų! Taip, mes sukūrėme genomo žemėlapį, bet tai tas pats, kaip paimti knygą parašytą mums nežinoma kalba. Na, galima nufotografuoti puslapius ir pamatyti kiekvieną raidę. Pats laikas išversti ir suprasti, kas gi ten užrašyta. Štai kur mūsų klaida. Mokslininkai dabar sako, kad didelė kodo dalis išsaugota cheminiu pavidalu ir tik trys šio kodo procentai kažką atlieka, nes šios baltymus koduojančios DNR dalys sukuria visus Žmogaus DNR genus. Likę devyniasdešimt septyni procentai neatlieka jokių funkcijų.

Mūsų biologai tvirtina, kad ne taip ir sunku rasti mums reikalingus atsakymus, nes aptikome, kad tik trys DNR procentai kažką daro ir ten tik 40000 genų, kurie sudaryti iš šių trijų baltymus koduojančių procentų. Dabar galima sužinoti, kas priverčia funkcionuoti kūną ir didesnę DNR dalį, kuri nekoduoja baltymų, išmesti. Tai, greičiausiai, per tūkstantmečius evoliucijos metų susikaupusios atliekos. Faktiškai – tai šiukšlės.

Devyniasdešimt septynis mūsų DNR procentus pavadinome „šiukšlėmis“. Dabar prisiminkime dalykus, kurie gali pasirodyti neteisingi. Pradžioje reikia pasakyti, kodėl mokslininkai padarė kaip tik tokias išvadas. Jie sako: „Iš esmės, ši neužkoduota DNR dalis atsirado Žmogaus vystymosi proceso metu. Ji daugiau nereikalinga ir nebenaudojama. Tai – šiukšlės. Kažkodėl jos buvo reikalingos senovės žmogui, bet ne dabar“. Ir štai taip jie aiškina savo logiką. Jie sako: „kadangi svogūnas turi 36 milijardus bazinių porų – dvylika kartų daugiau, nei Žmogaus genome, tai greičiausiai jame taipogi yra daug šiukšlių“.

Jų tolesnė logika: „svogūnas ne toks sudėtingas kaip žmogus, tai aišku, kad jo DNR yra daug daugiau šiukšlių, nei žmogaus DNR. Juk Svogūnas ne toks protingas kaip Žmogus“. Pastaba – svogūnai nekariauja. Reikia išsigydyti iš sindromo – aš manau, aš žinau, kaip tai veikia. Svogūnas gali būti kur kas sudėtingesnis, nei mes, būdami žmonėmis, galime įsivaizduoti. Gal būt, jis turi savo paskirti, kuri užslėpta… paskirtį, kuriai reikalingas ryšys su visomis planetos daržovėmis!

Devyniasdešimt septyni Žmogaus DNR procentai – tai ne šiukšlės. Pažiūrėkime į Gamtą. Kiek iš mūsų studijavo evoliuciją? Tai – giluminis procesas suformavęs planetą. Ir jis – gyvenimas – labai efektyvus. Mokslininkai biologai aiškina mums, kad jūros dugne gyvenanti žuvis, kuriai nereikalingos akys, netenka jų. Būtybėms, kurioms nereikalingos kojos, netenka jų ir vietoje kojų išsivysto pelekai. Tam reikia ne taip jau daug laiko. Tai galima pamatyti per keletą kartų.

Evoliucija labai ir labai efektyvi. Ji negamina atliekų. Ji visada yra režime „išgyventi“. Tai ar DNR yra devyniasdešimt septyni procentai šiukšlių? Ne, Gamta taip nesielgia.

Taigi, pirmoji metafora. Mes identifikavome visas DNR raides. Ir štai mūsų blogiausia prielaida: tik viena iš tų raidžių yra svarbi – metaforos grožiui, sakykime, kad tai raidė „e“. Taigi, iš trijų milijardų bazinių DNR porų mes tyrinėsime tik žodžius su raide „e“. Ir visi bus įsitikinę, kad „e“ raidės neturintys žodžiai yra šiukšlės!

Su savo ant neteisingos prielaidos besibazuojančiu ribotumu nutarsime, kad mes net netyrinėsime kitų raidžių, išskyrus raidę „e“. Šioje metaforoje raidė „e“ atitinka mūsų sampratą apie genų funkcionavimą, kad genai – tai statybinės mūsų gyvenimo plytelės ir tik jie yra aktyvūs. Be to, mūsų mokslas tvirtina, kad genai chemiškai įtvirtinti mūsų DNR pačios baltymus koduojančios DNR. Jei mes nematome peptidinių kodų ar juos sudarančių raidžių – mes nelaikome juos genais. O baltymus koduojantys genai, mūsų manymu, ir yra tos plytelės iš kurių susideda gyvenimas, ir tik jos yra reikšmingos. Taigi, ignoruodami evoliucijos istoriją, mes nutarėme kas svarbu, o kas ne.

Taigi, tie devyniasdešimt devyni procentai – visai ne šiukšlės. Tai Auksas. Ir visas jis yra DNR. Žmogaus genome daugiau kaip 120000 genų. Tai mes kada nors suprasime. Jei mes priimsime domėn tik raidę „e“, tai jų gausis tik 40000. Pažvelkime į šią mįslę iš kitos pusės: baltymus koduojančios DNR dalys – tai fundamentas ir plytelės gyvenimo namui. Jie sudaro mūsų kūną. Paveldimumas – tai tik gyvenimo namo plytelės, baltymai, iš kurių sudarytas mūsų kūnas. Pažinimas ir intelektas bei instrukcijų eiliškumas yra RNR ir tai yra pagrindinė DNR dalis. Tai nėra nuosekli eilė. Taigi, nesiseka išskirti prasmę turintį kodą.

Spėjame, kad DNR sudarantys žodžiai yra tam tikros struktūros – kaip matematika ar kompiuterinė programa. Paprastai kodas turi pradžios ir pabaigos markerį. Tai – indikatoriai, turintys prasmę biologijoje. Bet tik tuomet, kai mes tyrinėjame tuos markerius trijuose DNR procentuose. Devyniasdešimt septyniuose DNR procentuose nėra tokio mums prasmę turinčio kodavimo. Jis užrašytas tarperdvinė kalba, kurios nesuprasime iki tol, kol nepasinaudosime 12-mate matematika. Tik tuomet mes pamatysime struktūrą, tik tuomet pamatysime tinklą, išvysime besikartojančias dalis. Jų ten bus labai daug. Tuomet galėsime suderinti RNR paveldimumo kodus, užkoduotus baltymuose. Instrukcijų kodai turi 12 sluoksnių.

Jei nutartume studijuoti DNR, norėtume daugiau sužinoti apie plyteles ar pakalbėti su akmenskaldžiu, kuris tas plyteles sudeda? Kol kas mes studijuojame pačias plyteles ir kaip jas galima pakeisti, jei jos negeros. Mes nenusprendėme mokytis, kaip tos plytelės sudėtos į sluoksnius, net nesidomime jų brėžiniais. Kur RNR komunikacijos paslaptis? Kaip susiję sluoksniai, kurių mes nematome?

Devyni – tai užbaigimas. Jis užbaigia istoriją apie pirmąjį sluoksnį. Mums tai bus painu.

Devintas DNR sluoksnis – Shechinah-Esh. Išvertus reiškia Besiplečianti Liepsna. Tai tarperdvinis sluoksnis. Tai – ezoterinė informacija, kurios neįmanoma patikrinti mūsų gyvenime. Kai kas iš mūsų jame atras tiesą. Devintas sluoksnis – tai, ko trūksta pirmame sluoksnyje. Devintas sluoksnis priverčia „šiukšles“ dirbti! Ir jei mes sudėsime kartu devintąjį ir pirmąjį sluoksnius, tai gausime užbaigtą ryšį su kitais tarperdviniais sluoksniais.

Komandos, kurios užrašytos RNR (devyniasdešimt septyni procentai DNR informacijos) – tai instrukcijų rinkinys visai DNR, o ne tik pirmam sluoksniui. Taigi, devintas sluoksnis – tai tiltas. Besiplečianti Liepsna. Tai – kelias į augimą, gydymą. Tai tiltas į dieviškumą.. Tiltas į savęs suvokimą. Tai tas, ko mes siekiame, ką mes vadiname Kosminiu tinklu. Štai kas yra devinto sluoksnio energija.

Ir dar daugiau. Išsiplėtimas. Jei kas nors pasakytų: „mano DNR plečiasi“ – jam pasiūlytų pasigydyti. Kur mūsų klaida? Mes nemanome, kad DNR gali plėstis. Ir, žinoma, pasiliksime prie savo nuomonės, nes besiplečianti DNR mums atrodo didelė problema. Bet tai kaip tik daro devintasis sluoksnis.

Devintas sluoksnis net gi turi globėją – Sen-Žermeną. Ši liepsna vadinama „Sen-Žermeno Dainuojanti Violetinė Liepsna“. Tai – gydymas, jėga, pokyčiai ir aktyvacija. Tai – vienintelis DNR sluoksnis šitaip sujungtas su dvasine būtybe. Tai – besiplečianti Liepsna – Shechinah-Esh ir tai tiltas į Dieviškumą. Iš tikrųjų, visi šioje Žemėje pabuvoję Mokytojai turėjo tokią pačią DNR, bet jų devintas sluoksnis buvo aktyvuotas ir vibravo.

Labai svarbu, kad suprastume, jog tai tiesa. Taip, egzistuoja DNR sluoksnis atsakingas už statybinių blokų jungtį ir Visatos instrukcijų rinkinį. Mokslas sako, kad yra vienuolika išmatavimų. Jų yra dvylika (dvylika, kurie aiškūs ir dar 24 užslėpti išmatavimai).

Kaip šią informaciją panaudoti praktikoje? Jei mes vizualizuosime gaunamą informaciją, tai mums nereikia žinoti chemijos ir žinoti kaip šie sluoksniai gyvuoja. Devintas ir pirmas sluoksnis numerologijoje laikomi dešimt. Dešimt virsta vienetu, o energetiškai vienetas reiškia naujus pokyčius. Kuomet numerologiją naudojame DNR ir sudedame viską kartu, mes galime gauti informaciją apie tai, ką daro vienas sluoksnis sąveikoje su kitais sluoksniais. Pritaikius bazinę numerologiją, aišku, kad ketvirtas ir penktas sluoksniai turi dirbti kartu, nes kartu jie sudaro devynis. Ir šie devyni dirba kartu su ką tik gautais devyniais, kurie savo ruožtu dirba su vienetu. Painu? Taip. Panaudojus bazinius numerologijos terminus galima sužinoti daug paslėptų žinių apie tai, kaip ten viskas vyksta…“Juk tai gyvenimas…

Atgal